Hakkımızda

Kurulduğu 1983 yılından bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin katma değerli teknoloji distribütörü olan TESAN, 4.000’in üzerinde ürün çeşidini, 300 kişiyi bulan kadrosu, 7.000’i aşan dağıtıcı ve perakendeci iş ortağı ile 30.000’i aşkın satış noktası üzerinden son kullanıcı ile buluşturmaktadır.

Kendi markaları ttec, mojue ve taks altındaki geniş ürün yelpazesi yanında, birçok dünya markasının dağıtım, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde katma değer ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmektedir. Türkiye’nin mobil aksesuar kategorisinde lider* markası olan ttec, Türkiye başta olmak üzere 25’in üzerinde ülkede 20.000’in üzerinde satış noktasında tüketici ile buluşmaktadır. Bugüne kadar 80 milyon’u aşan ttec markalı ürün milyonlarca tüketici ile buluşmuştur.

Türkiye’nin en büyük 50 bilişim şirketinden biri olan TESAN, “Güvenlik Kamera Donanımı” kategorisinde ise son iki yıl art arda Türkiye’nin 1 numaralı dağıtıcısı seçilmiştir.**

*Global bağımsız araştırma şirketi KANTAR TNS’in Ocak 2019 tarihli Türkiye genelinde yaptığı araştırmaya göre ttec, mobil aksesuar kategorisinde Türkiye’nin en çok tercih ve tavsiye edilen markası seçilmiştir.

**Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle her yıl sıralayan BThaber’in Bilişim 500 – İlk Beşyüz Bilişim Şirketi 2019 araştırmasına göre TESAN, genel listede 47., güvenlik kamera dağıtıcıları kategorisinde ise 1. seçilmiştir.

TESAN
İŞ ORTAĞIM