TESAN, 1983 yılında, telekom ağ donanımları üretim ve satışını yaparak iş hayatına başladı. Bilgi ve İletişim Teknolojileri sektöründeki ürünlerini, 300 kişiyi bulan kadrosu, 4.000’in üzerinde ürün çeşidi, 3.000’i aşan dağıtıcı ve perakendeci kurumsal iş ortağı ile 25.000’i aşkın satış noktası üzerinden, son kullanıcı ile buluşturmaktadır.

Kendi markası ttec altındaki, geniş ürün yelpazesi yanında, dünyaca iyi bilinen birçok markanın dağıtım, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde katma değer ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmektedir. Türkiye başta olmak üzere 25’in üzerinde ülkede 20.000’in üzerinde satış noktasında tüketici ile buluşmaktadır. Bugüne kadar 70 milyon’u aşan ttec markalı ürün milyonlarca tüketici ile buluşmuştur.

Yenilikçi vizyonunu ve iş ortaklarıyla yarattığı sinerjiyi, sürekli geliştirmeye çalışan TESAN, 2018 yılı cirosu ile, “İlk 500 Bilişim Şirketi – Türkiye” araştırmasında, genel listede 44. sırada yer almaktadır. “Güvenlik Kamera Donanımı” kategorisinde ise Türkiye’nin 1 numaralı şirketi seçilmiştir. (BTHaber-Bilişim500 – Temmuz 2019)

İş Ortağı Girişi

Merhaba! Tesan İş Ortağım üyeliğiniz var ise lütfen giriş yapınız.

TOP